| Candyfloss a întrebat:

Imi poate cineva sa imi spuna, Ce pot sa fac sa nu ma mai plictisesc?
Inafara de Yahoo Messenger/MSN/Facebook etc etc...
Dau funditaA promit!:Xhappy

Răspuns Câştigător
| LarisaAndreea a răspuns:

La pc ai putea sa cauti niste jocurii dragute si interesante (uite un site,,, pufulete.ro'' sunt jocuri super acolo), sa downaldezi un film si sa te uiti la el, daca ai cont pe Hi5 poti sa mai lasi comm`uri pe acolo sau sa mai adaugi poze, sau te poti juca (sunt o multime de jocuri si acolo) sau pe Facebook, la fel..., poti cauta stiri noi despre vedeta ta favorita sau despre alt ceva.;

Si cateva activitati care nu tin de PC: Poti merge sa faci o plimbare prin parc sua prin oras, sa mergi la mall, sa te intalnesti cu prietenii, sa citesti o carte, sa-ti faci temele, sa inveti, sa citesti niste reviste (cum ar fi : POPCORN, BRAVO, BRAVOGirl), poti cauta o reteta pe net si sa o practici tu singura sau te poti uita la TV;

Sper ca ti-am fost de ajutor :*

5 răspunsuri:
| ALice_4674 a răspuns:

Twitter
facebook

| Adriannae a răspuns:

Citeste, plimba-te

| Deddu a răspuns:

Hei! pai ai putea face multe.de ex: sa te plimbi, sa mergi la cinema sau la mall fie singura fie cu prieteni, sa citesti o carte...laughing da.glumeamlaughingsa asculti muzica, sa te uiti la un film, sa faci karaokelove struck, si de asemenea poti sa chemi ceva prieteni sa jucati monopoli, remi sau mai stiu eu ce.cat pe calculator:sa cauti diverse pe youtube.(mereu gasesti ceva ce cautai de multhee hee ), sa tee joci lady popular, filme, karaoke.sunt multe de facut. Sper ca am ajutat!

Numai Bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa incepi sa joci lady popular.Eu joc de ceva timp si imi place foarte mult.Sau poti sa joci si alte jocuri cum ar fi metin 2.Eu una cred ca de asta sunt facute jocurile, ca sa nu te plictisesti.winkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci:sunt de acord cu LaRi99:poti sa si citesti. dar nu versuri de genul:"stateam in pat si ploaia batea in geam."ceea ce citesti trebuie sa fie vesel si distractiv(ex.citeste aventurile lui tom sawyer)...
sau mai poti sa iti downloadezi un soft care face video, imagini, filme si sa lucrezi cand n-ai ce face in el(ex. Windows Movie Maker)