| andulovecrazy a întrebat:

Buna TPU.imi puteti da sh mie niste statusuri foarte triste pentru ca mi-a murit cineva drag. dau fundita kiss

5 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Exista google si cu ce te ajuta daca pui statusuri triste si despre moarte etc. se intoarce persoana aceea draga? mai bine te-ai ruga pentru ea, ai aprinde o lumanare la cimitir, biserica

| anonimmmmm a răspuns:

Condoleantele mele, asa este mereu Dumnezeu mai are si el nevoie de ingeri linga el de aceea Ii IA mereu pe astia buni, in acest caz chiar nu cred ca e neaparat sa-ti spui un status: scrie si tu Dumnezeu sa te ierte si sa-ti fie tarana usoara scumpul sau scumpa mea e. t. c sadsadsad

| capisci a răspuns:

Scrie in puii mei ce simti tu cu adevarat.

| friday a răspuns:

Care plecare, care adio, care peron? Ce despartire cand amandoi nu ne cunoastem intre noi? Dumnezeu sa te ierte, X. (X fiind numele persoanei.)
Condoleante.