| Danyel_9154 a întrebat:

Imi puteti spune cateva programe de observare a planetelor si a Sistemului Solar?

1 răspuns:
| Grăurea a răspuns:

Dintre ce stiu eu exixta si programul "Google Sky" incorporat in "Google Earth". Acesta iti arata o harta detaliata a constelatiilor, galaxiilor si a unor stele. Exixta un program super care se numeste "SOHO" si arata in direct tot ceea ce se intampla cu soarele nostru, fotografii de buna calitate, online dar si download, e facut chiar de NASA si merita.