| ashley26pink a întrebat:

TPU! Imi puteti spune in ce consta balul bobocilor si care sunt probele sau ceva de genul? Adica as vrea sa candidez pentru Mrs in liceul meu dar chiar vreau sa stiu ce ma asteapta. (p.s. sunt complet varza la cantat si dansatlaughing).

Multumesc anticipat! :*

1 răspuns:
| true10 a răspuns:

Pai depinde de organizatori pentru ca ei voteaza probele.
Pe la ce baluri am fost eu am vazut probe ca si:
karaoke,
curatat de cartofi,
dedicatii,
intrebari de cultura generala,
jocuri (gen cu portocala, cu balonul etc)
dansul
si multe alte tampenii ce le vin in cap organizatorilor
dar sa stii ca eu te sfatuiesc sa te duci! este o ocazie unica in liceu si iti poti face prieteni noi si cine stie poate castigi! si chiar daca nu, sunt sigura ca te vei distra! happy