| sasukeneji2000 a întrebat:

BUNA TPU!:*:* Imi puteti spune plzzzz ce carti pot gasi in genul cartii "Zece negrii mititei" sau daca exista continuare la aceasta carte Cel mai bun raspuns si cel mai corect primeste funda!winking Ms frumos!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| liliacALB a răspuns:

Cauta si tu pe Google Agatha Christie si gasesti lista tuturor cartilor scrise de ea. Succes!

| AdiAdrian1995 a răspuns:

Eu tias recomanda ca daca tot suntem in vacanta sa citesti "Doi ani de vacanta"de Jules Verne...si nu nu este continuare la "Zece negrii mititei"

| sasukeneji2000 explică:

Multumesc foarte mult pentru raspunsuri! Voi citi O crima anuntata dar cred ca numi va placea mai mult decat Zece negrii mititei!wave