| vidyalove a întrebat:

imi puteti spune si mie un program de lipit subitrarea de film? Inafara de virtualdub pentru ca acest program imi face subtitrarea in galben si este foarte mare. Dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Aici ai patru programe de integrat subtitrare in film http://programegratis.com/tag/cum-integram-subtitrari-in-filme/
e valabil in cazul cand i-ai facut tu subtitrarea! Daca ai filmul si subtitrarea separat atunci este de ajuns sa tragi cu mouse-ul subtitrarea peste film in playerul care ruleaza filmul!