| SwagGirl a întrebat:

imi putetispune cat de buna este aceasta camera http://www.altex.ro/......inch-negru
merita banii?
funda!

Răspuns Câştigător
| CrazyRat a răspuns:

Daca iti place tipul Bridge de aparat foto (cel din link-ul tau) atunci da ii ok merita bani. Eu am selectat modelul respectiv din 2 motive:
1. Mic si finut, mai bine zis mic si al dracu laughing
2. Calitatea pozelor si filmarilor.
Bafta si spor big grin

3 răspunsuri:
| CrazyRat a răspuns:

Eu zic ca mai bine un Canon:
www.pcgarage.ro/aparate-foto-compacte/canon/ixus-145-negru/

Tot cam acelasi pret dar ii Canon si sti ca dai bani pe ceva de calitate. :)

| SwagGirl explică (pentru CrazyRat):

Multumesc!
Nu stiu, dar nu-mi plac camerele compacte laughing

| CrazyRat a răspuns (pentru SwagGirl):

Daca iti place tipul Bridge de aparat foto (cel din link-ul tau) atunci da ii ok merita bani. Eu am selectat modelul respectiv din 2 motive:
1. Mic si finut, mai bine zis mic si al dracu laughing
2. Calitatea pozelor si filmarilor.
Bafta si spor big grin

| Teodora_Oriana_2001 a răspuns:

Da merita bani