| SweetFruits a întrebat:

Imi spune-ti si mie cum slabesc la burta in 2 saptamani? Daca este nevoie fac si 100 de abdomene pe zi numai sa stiu ca slabesc! Fundaaa Promit!

3 răspunsuri:
| JoeTPU a răspuns:

Pai nu mai manca seara, dupa ora 19:00 si incearca sa nu mai consumi prajeli si dulciuri.
Si da, fa cat mai multe abdomene!
Succes! happy

| sandra2012 a răspuns:

Da, fa multe abdomene, sunt incredibil de bune. Bea apa plata cu lamaie si incearca sa mananci mai mult iaurt fara grasimi. Nu mai manca dupa 18:30, adica ultima masa sa fie la 18. Si daca poti, alearga sau fa fitness gasesti pe net programe. Succes!

| geanyna19 a răspuns:

Nu mai manca nimic dupa ora 18:00, fa abdomene seara si dimineata si fixeaza-ti 3 mese pe zi, dar nu manca pana te simti satula. functioneaza sigur.am incercat eu si chiar a dat rezultate.succes

fundabatting eyelashes?