| Alexiiiiiiiiiiia a întrebat:

Buna tpu.Imi spuneti si mie cum pot sa decupez un personaj si sa-l pun in alta poza? Am auzit multe programe am deja Photofiltre Studio, Photobie dar nu stiu cum sa le folosesc..Cum fac?

2 răspunsuri:
| Rwrr_Lavynuh_1994 a răspuns:

Deci intra pe net si cauta 'Pizap.ro', apesi start (cand ai intrat) si apesi pe make a collage, dupa aia iti alegi ce colaj vrei, oricare. Si adaugi fotografiile alea 2. Merge mai bine asawinking Si la final apesi pe SAVE e intr-o casuta verdewinking SPER SA TE AJUTE :*

| Raggy a răspuns:

Poti folosi Pizap-ul de pe Facebook sau pur si simplu decupeaza personajul pe Paint, da-i copy si paste in alta imagine big grin