| Alexiiiiiiiiiiia a întrebat:

Buna tpu.Imi spuneti si mie cum pot sa decupez un personaj si sa-l pun in alta poza? Am auzit multe programe am deja Photofiltre Studio, Photobie dar nu stiu cum sa le folosesc..Cum fac? FUNDA (in afara de pizap)

2 răspunsuri:
| Raggy a răspuns:

Decupeaza personajul pe Paint, da-i Copy si Paste in alta imagine big grin

| uStefan a răspuns:

Cauta tutoriale, nu este nicio metoda usoara sa scoti pe cineva dintr-o poza si sa-l pui langa tine ca sa ai cu ce te lauda.