| dhgrufgyrjk a întrebat:

Imi spuneti si mie cum sa ma inregistrez pe youtube?
Dau

Răspuns Câştigător
| retouchan a răspuns:

Hii! II usor.In colt sus partea dreapta si dai click pe Create Account!
Dupa acea la Username scrii de nume vrei tu.
Location:Romania
Ziua ta de nastere
Gen:F-M (presupun ca esti fata)
si dupa aia dai accept.
Si de acolo cred ca trebuie sa iti scrii adresa de mail.
Si cand primesti mesajul sa iti verifici contul.
Cam asta e tot.
Sper ca te-am ajutathappy

9 răspunsuri:
| R9kitty a răspuns:

Bunahappy
Sus de tot in dreapta scrie cu albastru CREATE ACCOUNT(da clik acolo)
Scri toate datele si dai I ACCEPT
Din nou scrii toate datele pe care ti le cere si dai pe CREATE NEW ACCOUNT AND FINISH.
Gatahappy Enjoy

| Mony a răspuns:

Uite pe linkul asta http://www.youtube.com/create_account?next=%2F iti faci cont pe youtube::):)

si eu am :X

bafta:)

poti sa-ti si expplic cum,. da e mai usor sa apesi pe link si sa completezi:) pentru ati face cont

pa-pa

| Jane a răspuns:

Mai intai intri pe www.youtube.com. In coltul din dreapta sus, vei gasi scris Create account si Sign in. Apesi pe Create account, completezi acolo cu datele tale, apoi dai OK si gata. Sper ca te-am ajutat!

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

In dreapta sus scrie create account si dai acolo
sper ca am ajutat. funda?

| clofu a răspuns:

Salut, intri pe site, in dreapta sus dai create account si de acolo totul este foarte simplu.Brafta!

| IlKvK a răspuns:

Te duci pe Youtube si in stanga sus unde vezi Create Account dai click si scrii ce este de completat dai click pe I accept si gata.
Succes!winking

| Noemido a răspuns:

Pei.intri mai intai pe youtube si in dreapta sus ai in buton pe care scrie create account sau ceva asemanator.intri pe ala si completezi alea.Nu uita ca trebuie sa ai 18 ani deci pune si tu acolo ca te-ai nascut in 1990. Daca nu te descurci ai linkul asta http://www.youtube.com/watch?v=p2N72ACocFg&feature=related

| Catalina_6831 a răspuns:

Buna.intri pe youtube iar pe prima pagina, in dreapta dai la "create account", si completezi acolo.mai departe dai next, iar la un moment dat va trebui sa dai nr tau de telefon pentru un cod. dupa ce scrii nr de tel, vei primi un msj pe telefon cu, codul de la youtube si ai terminat. sper ca te-am ajutat:*

| Chifla2010 a răspuns:

Http://www.youtube.com/create_account?next=%2F acceseaza link-ul, la username : alegeti un nume, Location : Romania, Date of Birth : ziua de nastere, Gender: Male daca esti bata / female daca esti fata, apoi bifezi cele 2 casute si dai " I accept ", apoi e gata... in caz de iti cere ceva despre telefon, introdu nr tau de telefon si iti va veni un mesaj de la google cu confirm code. acel cod de confirmare il scrii in casuta de confirmare care se afla tot pe pagina unde ai introdus nr tau de telefon. succes, sper ca te-am ajutat!