| Macriii a întrebat:

Imi ziceti si mie cateva statusuti draguta pentru fete?
Funda:*!

1 răspuns:
| Bibutzu a răspuns:

* Ploua din nou,
Si-mi amintesc de tine
Te vad printre stropi
Si esti din nou cu mine!
Ne vad imbratisati
Si uzi vorbind in soapte,
Cu ochii disperati
Si sperante moarte

Lacrimile mele sunt din ce in ce mai reci. iar tu... le faci mai rau sa curga decat sa le stergi"

Lasa-i pe altii sa se agite, sO what? Nu conteaza cine cOmenteaza! Iar daca esti pe faza O sa vezi ca nu ma intereseaza!winking

Mi-au gresit si mie multi, ceream explicatii Dar fiecare s scotea, dadea vina pe altii Nu mai sunt copilu cu slabiciuni d alta data Acum sunt slabiciunea altora c-am caracter de piatralove struck[Doar ea;