| TeodoraMaria98 a întrebat:

Buna TPU.In 20 iulie va fi un eveniment pe care abia il mai astept. Puteti sa-mi dati un program incarcat sau multeee activitati ca sa nu ma plictisesc niciun minut. Funda pentru cel mai rapid si bun.

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Du-te la cinema city, va uitati la un film.Iti recomand o comedie:Marea Mahmureala 2 love struck
apoi la o cofetarie sau la o pizza
va plimbati pe bulevard sau pe faleza.
apoi acasa si vauitati la tv, faceti farse la telefon, va bateti joc de cineva pe mess.

sper ca te-am ajutat happy

1 răspuns:
| anamariacornea10 a răspuns:

In pri mul rand stai pe net dupa aceea citeste ceva iar dupa aceea plimbate