| Senorita2000 a întrebat:

Intr-o zi imi cautam programul de desenat de pe calculator si nu l-am gasit. Daca stiti despre care program vb imi puteti spune unde il gasesc?

Răspuns Câştigător
| AmPiticiPeCreier a răspuns:

Te referi la Paint?
Daca da il gasesti la Start->Programe->Accesorii->Paint

7 răspunsuri:
| dragonul96 a răspuns:

Buna. deci intri in start si scrii acolo unde scrie search paint, sau daca nu il gasesti ceea ce ar fi imposibil dai la toate programele si dai la accesorii si acolo ii si paintul. succes. pa

| 军超好听海 a răspuns:

Start - > Run - > Paint si il gasesti, daca nu e downloadeaza-l

| Senorita2000 explică:

Si daca vreti mai multe detalii :unele persoane au acest pogram la start dar eu nu il am.

| AlinaFilip99 a răspuns:

Pai, cred ca vorbesti despre Paint! Il poti gasi la start, search si scrii Paint! la rezultatele cautarii iti va arata paint! succes!

| Bogdan2309 a răspuns:

Paint? se gaseste in start din bara de jos, dai la all programs, aplications si vezi acolo

| cristian_4833 a răspuns:

Programa se numeste paint(deseneaza), o poti gasi in felul urmator : faci click pe window apoi faci click pe toate programele, dupa care alegi standart si acolo citeste ca trebuie sa fie scris Paint. te rog funda