| Anne006 a întrebat:

Intrebarea mea poate o sa vi se para mai amuzanta, dar chiar nu stiu ce sa fac. de cand a venit oficial primavara, mi se pare ca timpul trece extrem de greu pana este sa ies afara. O ora mi se pare k tine toata ziua si sincer nu mai stiu ce sa fac. La calculator nu obisnuiesc sa stau mult, la tv nu prea am ce vedea... deci... stau si ma pliptisesc.
Voi ce sugestii aveti?

Răspuns Câştigător
| RonyJey a răspuns:

Iesi cu prietenii prin oras, daca sunt niste persoane care iti fac placere cu atat mai bine. Iar de faptul ca trece timpul mai greu ar trebui sa te bucuri, macar ai timp sa faci ceea ce iti place. Viata e atat de scurta incat nici nu ne dam seama cum trece. Sunt o gramada de activitati de facut mai ales ca a venit caldura, iesi cu bicicleta, cu rolele, mergi prin parc, fa poze. Iar daca preferi sa stai in casa citeste o carte, uita-te la un film, confectioneaza ceva. Cu toate ca ar fi pacat sa pierzi timpul in casa pe asa o vreme frumoasa.

2 răspunsuri:
| GaBrIeL_6760 a răspuns:

Iesi si tu cu prieni pe afara stati de vorba despre una despre alta si iaca asa trecea ziua de nici nu sti cum a trecut.

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Hai fato la mine acasa,facem o seara frumoasa,sa facem sex pe pervaz,si ajungem la extaz!