| cFlorin a întrebat:

Buna TPU.Joc TDL Metin2 si vreau sa stiu cum se doneaza... nu prea inteleg (http://metin.tdlgaming.com/lumeamaimutelor/index.php?s=f aq) FUNDA SI VOT! Respect maxim!

Răspuns Câştigător
| cezar987 a răspuns:

Poi faci asa: Intri pe site cauti acolo donati si trebuie sa fie un cont bancar(in euro, lei, lire etc diferite) si numele.Va duceti la banca scrisa acolo si ziceti vreau sa donez pentru creatoru metinului (numele lui) Xangrycati lei donati) lei.Va asigurati ca pe chitanta scrie numele celui care a donat pentru cine ma rog nu se greseste.Donatiile primesc itemele dupa ora 20:00. Dupa ora aceasta dati la striga GM pm am donat.Cam atata. fundita plss. P.S.:Tre sa ai peste 18 ani sau sa fi insotit de cineva care are peste 18 ani.
*
* Pa *
*

1 răspuns:
| Catalinene22 a răspuns:

Ca sa donezi poti dona 5 E primesti 100%status arma armura care o ceri modul etc poti sa donezi cu o cartela de reincarcare, te duci la Arriana si ii zici ei ce vrei