| ioana_4915 a întrebat:

La sfarsit de clasa a 4a facem banchet. Vom face dansuri baiei contra fetelor.Eu fac coregrafia! dati-mi niste sfaturi! Nu stiu ce dans sa fac! Fundita + vot plzzz

Răspuns Câştigător
| Zhōngguó a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=MdTDEvpFcxQ First song : More Than A Friend By Stevie Hoang (Remix by Me)

2 : Alycia Feat. Soulja Boy & YG - Greedy

3 : Flo Rida ft. Keha - touch Me

4: Sammie - Wake up

5 : Marque Houston - Date

6 : Clap Your Hands Together - Funky Bureau

7 : Snoop Dogg - That Tree ft. Kid Cudi

end : Chelley - Took The Night

;) aici ai si melodiile

1 răspuns:
| LollA_8553 a răspuns:

Poti sa inventezi pe moment ca si noi facem banchet si si eu inventez pe moment depinde si ce muzica ewinkingapp. distruge-tii pe baietiiwinkingwinking