| vanessa12345 a întrebat:

Ma gandeam sa fac o pagina de facebook...
Mi-as dori sa fie ceva cu Domnisoara sau D-soara dar nu stiu de sa pun dupa cuvantul Domnisoara, dar vreau sa fie o pagina originala.
Ma gandeam la Domnișoara Divina, Domnisoara de neînlocuirt, Domnisoara perfecta...
Care va place cel mai mult? Aveti si alte variante originale?

6 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Just...don't.

| Iubibilăă a răspuns:

D- soara suuuuper sau ai putea:
Ochi de inger, suflet de inger, zambet de copil, visul iubiri, ochi de tigru, cer fara nori, visul meu, zambet original, ochi caprui, vis fara culori, curcubeu incolor, soarele meu, te iubesc soare, trandafir cazut, zambet pentru zambet, privire catre soare, zambet special, magia unui vis, culori incolore, regina zambetului.

| Diavolcata a răspuns:

Domnișoara Divina

| epurel a răspuns:

D-şoara de cartier famat care fumează.

| Carmina1 a răspuns:

Domnisoara perfecta.

| FloricelePeCâmpii a răspuns:

D-soara Perfectă!