| Tarzan1 a întrebat:

Buna TPU MA Joc Ourwold SI vreau sa stiu si eu CUm trimit o poza Unui prieten Ca am O Misiunea La Ourwold va rog ziceti-mi

Răspuns Câştigător
| Timi_Timea_1997 a răspuns:

Sall.si eu m-am jucat,tot ce pot sa-ti zic e ca jos,in bara neagra este un aparat foto,da click pe el si fa o poza, da click sus in centru pe user, la album, si salveaza poza, te va costa 10 monede, nu e o paguba... dupa aceea, da click pe poza si mai apoi sus in casuta in partea dreapta pe email....introdu datele prietenului tau, sau date false,(1234@yahoo.com sau ceva in genul) si tocmai ai indeplinit misiunea