| tonyantonyutza a întrebat:

Buna TPU
Ma numesc Balau Antonia
Am 11 ani
Sunt din Sibiu
Sunt noua
As vrea sa va intreb ceva:
Eu in 22 februarie am carnaval
Si as vrea sa ma imbrac in femeie moarta, imi puteti spune de ce am nevoie
Si daca se poate sa imi mai dati niste idei cu ce ma pot imbraca
Tema este improvizatie
Nu putem inchiria!
Multumesc mult.Dau funda
PS:Sper ca sunt buna venita

Răspuns Câştigător
| scosei a răspuns:

Esti bine venita!
Chiar trebuie sa te imbraci in femeie moarta?!, pentru 11 ani mi se pare o idee cam ciudata, dar este parerea mea! Dar daca spui ca este carnaval si nu hallowen (care se tine prin Octombrie), de ce nu incerci un costum de carnaval? Cred ca te-ar prinde mult mai bine, si cu siguranta este mai potrivit.
Asa:
http://goo.gl/4eGaw

sau de ce nu chiar asa:
http://goo.gl/7yBvh
-daca este carnaval, carnaval sa fie-

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Radu921 a răspuns:

Pe vremea mea toate fetele se costumau in printese, zane, Scufita Rosie si Alba ca Zapada.
Ce s-a intamplat astazi cu voi sau cum e mai la moda "What is wrong with you today".
Sfatul meu e sa mergeti spre frumos, bine si lumina. Sunt atatea boli psihice azi si toti se intreaba de ce, pentru ca poate au cautat-o cu lumanarea. (Apropo la costumatia respectiva se asorteaza si o lumanare.)