| cristinutza1997 a întrebat:

Ma numesc Melania-Cristina si mai vreau sa mai imi fac un id de mess imi puteti da si mie idei ca nu stiu cum sa il fac nu am idei.Pentru cel mai bun dau funda+vot.

6 răspunsuri:
| Țușcă a răspuns:

Sw33tMelly

| AntonyoBoss a răspuns:

Salut Melania pai ca sa iti faci un id nou de mess trebuie sa dai la mess si vezi ca acolo jos de tot la mess scrie get a new yahoo ID cu albastru si de acolo te descurci dar daca nu ai messengerul instalat https://edit.europe.yahoo.com/registration?.intl=uk BAFTA!

| cristinutza1997 explică (pentru AntonyoBoss):

Stiu cum sa imi fac dar nu am idei ce nume sa imi pun!

| AntonyoBoss a răspuns (pentru cristinutza1997):

Scuze nu am citit bine intrebarea dar incearca xxCrIs_Meli_xx

| Adrian999 a răspuns:

Mel.cris97laughing

| yulymcl a răspuns:

Criss_mella