| fearlessss a întrebat:

Ma plicti rau. dati-mi idei plz ce sa fac prin casa ceva mai nebunesc plz, parintii sunt la service si am 14 ani, plzz! Fundiita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai tare pe care il am:D Hope you like it. http://faraplictiseala.weebly.com/cand-te-plictisesti.html

6 răspunsuri:
| Gorgan a răspuns:

Robinson Crusoe de Daniel Defoe...carte despre un om care ajunge sa supravietuiasca singur pe o insula parasita dupa ce a fost naufragiat...

| DdDiX a răspuns:

Uita-te la televizor, citeste o carte, fa curatenie la tine in camera, prepara-ti ceva buuun, da muzica la maxim si danseaza, iesi si te plimba prin zona ta...

| ovidiu8msn a răspuns:

Poti face curat. Asa o sa se bucure mult ai tai cand se intorc acasa si o sa vada curatenie. Dai cu aspiratorul+ stergi praful. Atat. In plus o sa te laude celorlalti, ce fata harnica au. Este posibila si o recompensa...

| Cristina64 a răspuns:

Iesi in oras, uita-te la un film sau...da o petrecerelaughing)

| ferdin a răspuns:

Uita-te la televizor, joaca jocuri, du-te sa te plimbi prin parc/mall, concureaza la concursul de pe TPU...

| VILLAtHeBestPlayer a răspuns:

Suna un prieten si iesi in oras.