| AnMa a întrebat:

ma puteti ajuta cu ceva va rog? :o3
Trebuie sa ma imbrac asa pentru o activitate http://vazahagasy.wordpress.com/......the-lamba/ (costumul de fata :D ca sunt fata)... trebuie sa improvizez sau sa am costumul dar nu stiu de unde... m-am gandit la un tricou apoi un prosop lung :)) sau ceva de genul nu stiu :-? plz idei :D

Multumesc anticipat

P. s. - stiti care e costumul national al insulelor seychelles?

Funda pentru ambele chestii :D (daca stiti de costumul nat. am pus o intrebare si despre asta si daca stiti raspundeti acolo va rog si va dau funda muuultumesc mult >:D< )

1 răspuns:
| MrTroll a răspuns:

Pai uite ce sa faci(EU sunt biat).
1.pentru costumu ala iti trebuie asa:o camasa roz sau ce culoare vreiwinkingsi o fata de masa sau o rochie mai lunga.
2.nu prea stiu costumul national al insulei seychelles