| 02andreea02 a întrebat:

Buna TPU...mi-am creat in 2011-2012 un mail andrey_tiberiu.marya@yahoo.com si mi-am uitat parola, si cele 2 raspunsuri la cele 2 intrebari secrete...
cum aflu acele raspunsuri...big grin funda
1)Where did you spend your honeymoon?
2)nu am raspuns la prima...deci nu stiu a doua

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Dacă ai uitat răspunsurile de la întrebările secrete, tot ce rămâne de făcut este să îţi recuperezi id-ul cu e-mail-ul de rezervă care l-ai pus când ai creat id-ul yahoo.
Sper că ţii minte id-ul de rezervă, altfel nu mai există nicio posibilitate să recuperezi id-ul/e-mail-ul.

| 02andreea02 explică (pentru misterioaѕa):

Il tin minte...ce fac cu el big grin spune-mi mai excat ce trebuie sa fac

| misterioaѕa a răspuns (pentru 02andreea02):

Intri pe site-ul yahoo.com şi click pe " V-aţi uitat ID-ul sau parola
Ajutor".
După aceea, alegi varianta "Am o problemă cu parola", scrii id-ul şi mai jos codul afişat.
Tot ce mai rămâne de făcut este să scrii e-mail-ul de recuperare.
După, te loghezi pe yahoo cu id-ul de recuperare şi o să primeşti un mesaj de la ei prin care îţi cer să dai click pe un link, şi schimbi parola.
Succes!

| 02andreea02 explică (pentru misterioaѕa):

"După, te loghezi pe yahoo cu id-ul de recuperare şi o să primeşti un mesaj de la ei prin care îţi cer să dai click pe un link, şi schimbi parola."
Nu am primit nimic crying

| misterioaѕa a răspuns (pentru 02andreea02):

Dacă nu ai primit nimic, sigur se află în Inbox.
P.S:Sper că, nu ai uitat să te loghezi pe id-ul de recuperare.

| 02andreea02 explică (pentru misterioaѕa):

M-am logat...dar nu am primit nimic