| PinkDea a întrebat:

Buna TPU... Mi-am cumparat de kurand un telefon iar cand vreau sa intru pe Internet spune ca trebuie sa creez un Profil, Cina imi poate spune ce trebuie sa scriu la asaziusl profil [funda ]

3 răspunsuri:
| Necunoscutu_9289 a răspuns:

Pai ar fi trebuit sa intrebi la reprezentanta magazinului de unde l-ai luat. Oricum trebuie sa primesti niste setari ca sa poata fi activat. trebuia sa dai mai multe detalii (retea, telefon )

| HoneyBooBoo a răspuns:

Trebuie să îţi creezi un profil în care intră doar e-mailul.
Parcă şi eu de asta aveam nevoie.
Sper că ţi-am fost de ajutor!
XoXo.;*

| StarDust a răspuns:

Pai trebuie sa ceri setarile de net. pentru a fi activata optiunea de internet. suna la serviciu clienti sau cauta pe net setarile.