| Nothing_5092 a întrebat:

mi-am facut cont aici pentru a afla lucruri pe care nu le stiu^^. So, credeti ca e rau daca ai dădacă la 12/13...ani in sus? Nu sunt eulaughing Am o colega care m-a intreba si nu am idei ce sa-i spun, plz ajutor`!

3 răspunsuri:
| DanDannn a răspuns:

Eu nu am dadaca laughing si stau acasa singur toata ziua la 14 ani... cam nasol.adica parintii ei nu au incredere in ea, asta e
e ok...insa,nasol

| Tadotaki a răspuns:

Pai, nu cred ca este ceva rau in asta. Daca acea fata nu poate sa renunte la dadaca sau ...ma rog nu poate sa stea fara NU, nu este. Unii copii barfesc...gen: "aia are dadaca, e penibil. Ce are inca 3 ani?laughing " Dar spune-i prietenei tale sa nu-si faca idei gen; " Nu mai vreau dadaca~! Copii rad de mine! angry". Sper ca te-am ajutat.

| Xpert a răspuns:

Depinde de caz, daca parintii considera ca prietena ta are nevoie de dadaca de ce nu? Dar eu cred ca un copil se poate descurca foarte bine la varsta asta!
numai bine!