| Rusoaica7 a întrebat:

TPU! Mi-am facut recent o pagina pe facebook, dar nu stiu cum sa fac sa strang mai multe like-uri.

http://www.facebook.com/StatusuriDeLaMada

Aceasta este pagina mea. Daca imi puteti da sfaturi sau sa ma ajutati cu un like, nu ezitati!

Funda la cel/cea care ma ajuta cel mai mult!

Răspuns Câştigător
| Marriaaa a răspuns:

Paibatting eyelashes First : poti sa iti rogi prietenii sa iti dea like si sa isi roage si ei prietenii la randul lor sa viziteze pagina si sa dea likebatting eyelashes. Dar ca sa iti urmareasca pagina trebuie sa o imbunatatestibatting eyelashes. Adica ai putea vorbi cu niste admine de pe alte pagini cerandu`le pareri si sfaturi [ poti invata multe de la ele ] :d. Ai putea sa te unesti si cu alte fete si sa le adaugi ca admine astfel ai putea creea o pagina uimitoare si cu multi fani.batting eyelashes. Bafta :*.