| Simmsii a întrebat:

n`am mai accesat acest site de mult... dar de data aceasta e ceva oarecum urgent sigh
mi-ati putea rasp la 2 chesti?

1. Astazi am fost prin curtea biserici cu o prietena si nu stiu cum am observat k gheata era in forma de craniu sad. si fix cand m`am oprit in fata mea fusese un craniu sad si la fiecare pas erau tot cranii din gheata sad. m`am cam speriat si cred ca e un semn de rau pentru ca asa ceva mai rar vezisad. mi-ati putea spune ce inseamna?sad sunt foarte confuza, stresata si speriata din cauza astasad...

2. Eu mai demult cand iesam afara in intuneric simteam un fior ingrozitor si simteam ca sunt urmaritasad. si daca ma opream simteam ca nu mai aveam aer si ca ma omora cineva.sad iar astazi ( exact dupa 5 minute dupa ce am trecut de cranii ) am trecut pe langa scoala ( e la 2-3 pasi distanta de biserica ) am simtit din nou dupa multa vreme iar acel fior. si ma blocasem completsad si atunci cand am trecut de scoala mi-am revenit automat...si mereu cand aveam acesti fior era ceva rau sad si cred ca si acum e ceva rau sad. stiu acest lucru sad

nu sunt nebuna stiu ca nu deoarece am martori sad.
dar spuneti-mi si voi ce inseamna aceste lucruri sad?
dati`mi un rasp separat pentru amandoua si unul care le curprinde pe amandoua :*.

FUNDA!

13 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Clar e de rau! toti stiu asta doar ca se ascund!

| eucumine010 a răspuns:

Nu e nimic, ai o imaginatie bogata.

| YooCata a răspuns:

1.
crani adica ceva de genu? http://www.123rf.com/......crani.html
Sau avea doar o forma oarecum asemanatoare...
De chestia cu cranile nu stiu ce sa zic... e ciudat

2.
Multi oameni simt la fel cand sunt singuri sau pe intuneric se gandesc la cei mai rau si inconstientul ia in considerare gandurile acelea si apare teama, ingrijorarea, fiori si altele...
Tu te ai gandit ca te omoara cineva... nu mai gandi asa gandeste-te la altceva daca esti cu cineva vorbiti despre orice.
Cum a zis si eucumine010 ai o imaginatie bogata iar asta uneori poate sa te faca sa crezi, sa auzi, sau poate chiar sa vezi chesti ciudata.
Ai grija cu teama si nu te gandi ca vine sa te omare cineva, gandeste-te la cu totul altceva si incearca sa uiti;)

| InjectabilTerror a răspuns:

Nu știu ce să zic, chiar e foarte ciudat. sad

| Simmsii explică:

1. imaginatia mi-a nu o i`a razna asa din senin doar daca ma gandesc eu la asacv:|. si in momentul in care ma trecut fiorul vorbeam despre petreceri si distractie asa ca navea cum sa ma gandesc ca ma urmareste cineva sau chestii de genu

2. Nu m`am mai uitat la filme horror deja de 2 ani :| asa ca va rog frumos :|

3. craniile erau cv in genu ca cele de aici :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

4. fiorul nu a fost de la intuneric sau ca eram singura,, m`a luat asa fata sa`mi dau seama. pentru ca eu radeam si brusc dintr`o data ma trecut acel fior ingrozitor :|.

5. mi`or zice colege k sunt nebuna ca rad in continu si ca fac prostii p care nimeni nu le face. dar nu sunt nebuna cu chestia asta :| vorbesc foarte serios :|

6. nu cred in toate miturile si prostiile asa ca. :\

7. daca aveti chef de mistouri nu scrieti nimic la ce am scris acum deoare ce chiar e real si nu doar o iluzie a mintii mele sau chestii de genu :|.

| 112I911 a răspuns:

Mda.E greu sa te ajute cineva in treaba asta. Nu multi au trecut prin asa ceva ca sa stie despre ce e vorba. Nu o sa te asculte decat cei care stiu! E aiurea! Mai ales ca multi te pot crede nebuna. straight face Trimitemi idul tau prin mesaj si discutam problema. Aici nu prea putem...sunt prea multi...

| bokorrobert1999 a răspuns:

Cheamai pe sam si dean din supernaturallaughing ei rezolva cazuri din astea

| mihaelamiki96 a răspuns:

Hmmm ciudata faza cu craniithinking, si eu mai am momente cand parca simt ca e cineva langa mine ma atinge sau simt o prezenta ca sta mereu cu mine si imi da fiori chestia asta, pus ca mereu cand e intuneric ma gandesc ca e cineva langa mine si din astea dar de ceva timp am renuntat la filmele de groaza si mi-am revenit, totusi incearca sa te duci la biserica si sa te impartasesti si sa te spovedesti si o sa fie mult mai bine :*, eventual daca nu iti este rusine poti vb cu preotul (ii spui ce ai vazut in curtea biserici ) el trebuie sa aiba un raspuns si cel mai probabil iti va spune sa iti spui rugaciunea in fiecare seara happy

| CristinykaAlexa a răspuns:

Mda interesantthinking Stai linistitahee hee Cred ca ai o imaginatie foarte bogatahappy

| Sweety8 a răspuns:

Tu copila altceva mai interesant nu ai de intrebat?laughing

| pofticiosu a răspuns:

Nu te mai uita la filme de groaza si numai fii asa de credula in anumite chestii te gandesti prea mult la astea

| pofticiosu a răspuns:

STOP filmelor de groaza nu te mai gandii la chestiile astea iar la prima intrebare prietena ta a vazut si ea?