| AxyAxii a întrebat:

Nu prea stiu cum sa zic dar incerc... vreau si eu niste canale de utilizatori de pe Youtube cu tutoriale despre machiaj...am zis ca nu prea stiu cum sa zic dar sper ca ati inteles, clar va dau si funtizta + vot kiss

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Uite niste exemple de canale de utilizatori cu tutoriale despre machiaj (makeup) : MichellePhan, TotalBeautyTV, macNC40, makeupbyeman, BeforeAndAfterTV, pixiwoo, makeupgeektv, sunnishinee.

3 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Michelle Phan
este genialalove struck

| BlowYourMind a răspuns:

Iata unul pe care il urmaresc de ceva timp. Mi se pare unul dintre cele mai bune http://www.youtube.com/user/panacea81