| Kiddabwai a întrebat:

Buna TPU puppy dog eyes as dori si eu niste proverbe si bancuri mai noibatting eyelashes dau Funda

Răspuns Câştigător
| Aida89 a răspuns:

Cum imparti 4 mere la 5 copii?!?!
Le faci compot.

O echipa scotiana de fotbal cistiga campionatul. Antrenorul, fericit, spune:
- Baieti, cred ca meritati ceva racoritor. Johnny, deschide larg fereastra!

De ce in Scotia in fiecare castel se afla cite o stafie? Este mult mai ieftina decit un sistem de alarma

Un tanar merge la preot:
- Parinte, am venit sa ma spovedesc.
- Nu este nevoie, ti-am citit blogul!

Erau doi reni. Unul era numai coaste si celalalt era numai coarne. De aceea, pe unul il chema Costel si pe celalalt Cornel.

Vine sotul acasa si-si intreaba nevasta:
- Ce ai face daca as castiga la Loto?
- As lua jumatate si te-as parasi, raspunde sotia.
- Perfect, spune sotul. Am castigat 12 dolari. Ia 6 si dispari!

O planeta trece pe linga planeta Pamint si o intreaba:
- Ce mai faci, soro? Nu te-am vazut de milioane de ani!
- Nu prea bine.Stii mi-au iesit Homo Sapiens...
- Nu te ingrijora, o sa treaca! Am avut si eu!

Un om fuge de niste canibali, care dupa un timp il prind si unul dintre ei ii spune:
- Stai linistit, noi sintem vegetarieni, mincam numai marul lui Adam!

Sper ca iti plac. Apropo sunt luate de pe site-ul bancuritari.net

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat