| Simmsii a întrebat:

Buna TPU tongue. am o problema mai delicatabatting eyelashes. o prietena buna s-a indragostit de un baiat dragut. si am vorbit amandoi multa vreme si sau inteles foarte bine. iar ea s-a indragostit de el si e primul baiatt pe care il iubeste foarte tare. si i-a fost rusine ca mie si nu ia scpus ca il iubeste pentru ca nu a venit momentul pentru ea si mereu cand vroia sa ii spuna ca il iubeste se baga alta persoana sau navea timp el... ei bine dupa 2 zile dupa ce au tot vorbit de vroia sa ii spuna ca il place a inceput sa o ignore, sa nu mai vorbeasca cu ea, sa nu mai stea cu ea etc. dar nu stie de ce. ce sa fac ca sa o ajut cum pot sa ii fac sa vorbeasca iar si mai ales sa poate sa ii spuna ca il iubeste? ajutati`ma va rog. pentru ca a suferit si inca o raneste multsad. plzz ajutati`ma! pentru ca nu o pot vedea suferind asa mult sad!

3 răspunsuri:
| Al3xBest a răspuns:

Pai spune-i tu acelui baiat ca prietena ta il iubeste si ca ii e rusine sa eu spuna eatongue

| Lavinutza04 a răspuns:

Poi...nu stiu ce sa-ti zic cred ca ar trebui sa isi gaseaska un lucru comun sh` sa vorbeasca despre el sh` asa poate ca o sa se inteleaga din nou

| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Pai incurajz'o sa vorbeasca cu el. Sa ii spuna ca il iubeste si sa il intrebe de ce a inceput sa o ignore pentru ca nu'i place asta, si o face sa sufere. Incearca sa o convingi sa vorbeasca cu el deschis despre asta. Nu are nevoie decat de putin tupeu. Bafta kiss