| Alexandra_2209 a întrebat:

P mess... vreau sa imi schimb poza de la avatar, dar nu stiu dc nu imi apare. Adica mie imi apare poza, insa nu apare altor pers. pls help me. daca nu ati inteles intrebarea, luati id meu ale_love_jb

pwwp

5 răspunsuri:
| Florinika a răspuns:

Da la editare profil si completeaza locurile in care e liber si cand ajungi la poza dai la rasfoire si apoi pui poza

| RamiFlore a răspuns:

Am si eu aceeasi problema.Am sa reinstalez messul.

| Crystal112 a răspuns:

Am inteles
asa mi s-a intamplat si mie
nu e mare faza asteapta pana maine
se va repara, chiar daca dai sing in si out de 100 de ori nu cred ca se va schimba
bine poti sa incerci ar mie nu mi-a iesit, unul vedea o poza, altul vedea alta poza
deci asteapta pana maine

| Dudă a răspuns:

Cum vrei să-ţi apară poza dacă tu probabil îţi pui la avatar ghei d-ăştia ordinari? xD

| Florinika a răspuns:

Scuze nu stiam ca e pe mes
...acolo trebuie schimbata de mai multe ori...am patit la fel