| alinae a întrebat:

Pana luni, trebuie sa facem o plansa, in care trebuie sa descriem personajul Goe.As vrea sa imi dati cateva idei cm ar fi, sa folosesc foi colorate sa pun pe carton, sa desenez un tren, o palarie a doamnelor.Va rog mult si multumesc tuturor.Stiu ca site-ul nu e de teme, dar asta nu e tema, doar vreau niste idei. >Funditaa:

1 răspuns:
| bigsy a răspuns:

Da. poti folosite foi arse pa margine [ daca nu poti te poate ajuta un adult], poti desena un tren. pe Goe, pe maimutzele alea de cucoane. o pararie pe sine is spatele trenului si pe uratul ala din tren. mai multe valize si costumul lui Goe de " mariner/l" poti aseza si cateva bilete de tren si cv scris colorat.,. fundita!