| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care joaca Conquiztador spuneti-mi si mie pentru ca sunt noua de ce nu pot sa vorbesc pe chat? Imi spune ca nu am completat datele de inregistrare si unde le completez?

Răspuns Câştigător
| SomethingNew a răspuns:

Trebuie sa ai vreo 50 de jocuri jucate ca sa poti vb pe chat. si ai grija sa nu injuri ca ti se interzice chatul pe o perioada limitata de timp

4 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna;*
Pai ca sa poti vorbi p chat trebuie sa joki minim 10 jocuri.sau ceva de genu.happy
Dupa chatu se deblocheaza si poti vorbiismug

t pup;*

| Gabiii a răspuns:

Trebuie sa ai minim 50 de jocuri ca sa poti vorbi pe chat

succes!

| vally1234 a răspuns:

Dap trebuie sa ai 50 de jocuri ca sa vorbesti apoy cred ca vei primi ban la chat vreo 6 ore (ca sa ati faca si chatu celalalt ) asa era nu mai stiu bine big grin

| MARC0 a răspuns:

Buna Simona! Pentru a vorbii pe ChatulPrincipal la ConQUIZtador ai nevoie de 50 de jocuri si 5 PFC. PFC = puncte de fidelitate ConQUIZtador arata in cate din ultimele 100 de zile ai intrat pe site. / Iar daca vrei sa vorbesti pe ChatAdor trebuie sa dai click pe pagina principala a site-ului click la 'Datele Mele' sus si mai jos in stanga scrie 'Modifica Informatiile' scrii acolo:numele tau/anul in care esti nascuta/sexul: F-M/judetul din care esti/etc.ce mai cere pe acolo...BAFTA