| Meli22 a întrebat:

Buna tpu.Peste câteva zile este ziua mea.iar mama mea și tatăl meu mi-a spus să ma gândesc ce vreau de ziua mea, dar nu stiu ce să le spun ca vreau.Nu imi vine nimic in minte.Va rog frumos sa imi spuneti mai multe cadouri, dar care să fie pentru fete. DAU FUNDA. ps:imi pare rau ca nu am spus nimic sub forma de intrebare. happy

3 răspunsuri:
| 49Days a răspuns:

Decat sa cumperi ceva ce nu o sa-ti foloseasca mai bine mai asteapta. Acum nu ai idee si mai tarziu o sa regreti pentru ca ti-ai luat ceva ce nu trebuia, o sa vezi ca peste cateva saptamani sau o luna doua o sa vrei cu adevarat ceva si le ceri atunci. Daca ceri bani o sa-i cheltuiesti.

| IulicaBiancutza a răspuns:

Ai putea, daca iti place, o carte, bratari, decorative pentru camera ta.nu stiu.ti-am dat cateva exemple. Sper ca ti-am fos de folos))

PS :Spune-le ce le doresti din inima si ce o sa folosesti!

| Ioan_Gheonea_1976 a răspuns:

Poti sa le ceri
O rochie
O bluza
O fusta
Colanti sau blugi
Carti
Bratari decorative
Electronive(laptopuri, tablete, telefoane)