| deeapa a întrebat:

poate credeti ca e o intrebare prosteasca dar imi era dor de Mario din copilarie si mi-am downloadat super mari forever 3...si la world 3 lvl 1 cum frunctioneaza trambulina aceea adica merge la nimereala?

1 răspuns:
| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Nu merge la nimereala. Din cate imi amintesc de acum cativa ani cand inca jucam, trebuia sa apesi shift (sau butonul pe care il folosesti ca sa sari) cand cazi pe trambulina aia. E infernal de greu sa te sincronizezi, dar nu e imposibil. Chiar daca nu iti merge din prima, tine apasat butonul sa mergi spre dreapta, ca poate reusesti...