| GEORGY_4531 a întrebat:

sambata asta la ora 2 ma duc la ziua unei fete si nu stiu ce cadou sa ii cumpar ma puteti ajuta cu niste sfaturi? implineste 13 ani! funda+ vot big grin

Răspuns Câştigător
| Iustiina a răspuns:

Poi eu zic asa:
-ce i'ai pitea cumpara: un parfum, o geanta, ceva haine ce sti ca ii plac., cercei, oja...(sunt nise variante)
-si ca sa faci petrecerea mai amuzanta ai putea face astfel: in plasa cu cadoul. undeva impachetat poti pune un durex, ob sau un pampers...nr 6laughing o s iasa supe distracie...si puteti sa strangeti mai multe fete si baieti bani sa luati 2 sampanii si sa o legati la ochi inainte sa aduca tortul.si sa le agitati si so udati cu sampanie.iti spun eu din proprie experienta.va fi super. funda'
?

7 răspunsuri:
| ASimpleUser a răspuns:

Eu cred ca i-ar placea daca iai cumpara un animalut de plus sau un parfum

fundita please!

| DeeDeeInnocentLove a răspuns:

Pentru ca vine vara o pereche de ochelarii si un inelush/cercei/colier.[accesorii]big grin...sau un costum de baiebig grinalegerea tahtongue:XsuCces si distractie placutaa:X!

| emonika98 a răspuns:

Pai poti sa ii iei un pandantiv sau poate un parfum.

| Geeeo21 a răspuns:

Un tricou foarte dragutbig grin

| popmaria a răspuns:

Un parfum sau ceva accesorii.

| Annaa a răspuns:

Un ceas, o carte, un parfum... ceva feminin

| snejygirl98_6081 a răspuns:

pasul 1 iai mai multe cadouri si bine inteles o felicitare 1 cadou un set de farduri 2 fai un caiet cu amintiri si lipeste cateva poze cu ea 3 cumparai o cana simpla culoare de preferat alb sau roz deschis si deseneaza pe ea anumite lucruri ex 2 fetite nu uita sa te semnezi 4 un parfum si o cutie cu chiocolata
umple cutia ce mare cu ziare facute ghemotoc sau bilute de poistiren amandoua daca poti inveleste cadourile in ziare apoi impacheteaza cutia cu foi dinalea pentru impachetat cadouri la sfrsit fa o fonta iar pe un biletel de carenetel scrie-ti numele nu uita sa ascunzi cadourile in cutie si sa pui felicitarea intr-o parte a cutiei daca vrei mai multe exemple id meu snejygirl ar fi mai frumos daca i-ai da cadoul s-a sfarsit