| AndrikNebunik a întrebat:

Sambata este ziua mea si nu stiu in ce sa ma imbrac! Voi iesi cu prietenele mele la o pizza si vreau sa ies in evidenta prin imbracaminte, dar nu am nici o idee! >>Plz HELP ME! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Nikol99 a răspuns:

Pai eu zic sa porti ceva in care te simti tu lejer. Porti purta o rochita daca iti place sa porti bineinteles sau poti purta o pereche de blugi stramti cu bluzica la moda.Ti-am orice in care tu sa te simpti bine! Sper ca te-am ajutat :* bye.

4 răspunsuri:
| papusikatha a răspuns:

La multi ani.

| Cata95ela a răspuns:

O rochita nu prea eleganta (avand in vedere ca mergeti la pizza) si o pereche de pantofi. De preferabil pana la genunchi. Parerea mea tongue

| PisicutzaFursec a răspuns:

Buna! Eu cred ca ar trebui sa te imbraci cu o fusta de blugi, o curea aurie, un top sclipitor cu o singura maneca si sandale cu multe curele! Funda?

| dyenne a răspuns:

La multi ani pentru sambata! Pai eu zic ca depinde de cum e vremea... daca e frumos poti sa iti iei o rochita frumoasa.sau niste colantzi cu o bluza...dar de preferat ar fi rochita dar cum am mai zis depinde de vreme! Sper ca te-am ajutat >big grin