| AndreeaNustiu a întrebat:

Buna TPU.
Se aproape ziua mea, si nu stiu cum sa mi-a aniversez, nu vreau cu confeti si chestii de copii mici(fac 14 ani).Nu vreau sa mi-a tin toata ziua acasa sau la restaurant.
Eu am si o problema,eu stau la bunica, si ea e la spital, ulterior a venit mama mea(ea nu sta cu mine) la mine sa stea cat e bunica la spital.Eu cred ca peste 2 saptamani o sa o externeze chiar cand se termina scoala,si ziua mea e in prima joi-e din prima saptamana,dar nu cred ca sunt sigura, chiar daca este asa eu nu vreau sa o necajesc cu treburiele astea pentru ca ea trebuie sa se odihneasca.
Deci cum as putea sa imi organizez ziua, fara restaurante si chestii de astea.
Dau funda raspunsului cel mai bun.
Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Du-te intr-un parc de distractie cu prietenii

| AndreeaNustiu explică (pentru Danzell):

Nu am parc de distractii in orasul unde stau.

| Danzell a răspuns (pentru AndreeaNustiu):

La padure?

| AndreeaNustiu explică (pentru Danzell):

Locuiesc la oras, dar nu este parc de distractii, decat pentru bebelusi si copii mici.

| CaptainPanda a răspuns:

Eu am facut-o cu cativa prieteni buni la film

| AndreeaNustiu explică (pentru CaptainPanda):

Si ei si-au platit biletul sau tu?

| CaptainPanda a răspuns (pentru AndreeaNustiu):

Eu,dar tu poti face cum vrei

| heyYouWhatsUp a răspuns:

Poti sa te duci la cinema, faci si tu cu niste prieteni curse cu bicicleta, role, skatebord. Poti sa te duci la mall big grin