| AmintiriDureroase a întrebat:

Se aproprie halloweenul si am o rochie neagra cu pene la gat dar nu stiu in ce pot sa ma deghizez in care se includ si aceasta rochie.Va rog sa ma ajutati sa imi aleg ce voi fi(in afara de vampir). Multumesc! Raspunsul cel mai bun primeste FUNA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ajutorul unei masti negre din pene, un machiaj cat mai inchis la culoare si o pereche de pantofi de lac ai arata superb :) http://www.youtube.com/watch?v=1pXphArz90Y&feature=relmfu cred ca acesta ar fi un machiaj potrivit :* Funda?

4 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

În România nu există halloween!

| Samyna a răspuns:

Intr-o vrajitoare cu o palarie neagra

| Merduo a răspuns:

Machiaza-te si pune-ti o masca neagra tongueS-au fa-te The Crow arata supeeeerrrb frate-miu sa machiat asa la un bal si a fost cel mai bun machiaj de acolo happy

| Inemes a răspuns:

Te poti deghiza in vrajitoare.