| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi niste chestii care le faci de plictiseala.

Răspuns Câştigător
| bittersweetgirl a răspuns:

Ma uit la filmuletul asta:
http://www.youtube.com/watch?v=9UsHDwOVk2A

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai pe tine crezi ca parintii te-au facut de plictiseala? laughing

| Yamaha123 a răspuns:

Ma uit pe TPUwinking

| MyGoodLife a răspuns:

Ma uit la prostia unor oameni de pe site (nu dau nume ) si ma minunez de mentalitatea lor de cacao.

| anonim_4396 explică (pentru MyGoodLife):

Pe you tube nu?

| MyGoodLife a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda....nu pe you tube, ci pe aici, si nu ma refer la tine ci la unii care imi dau niste raspunsuri atat de "inteligente".

| bula2014 a răspuns:

In primul rand incep ada cu capul de perete dupa aceea nu ma mai plictisesc o vreme de durere.

| AlexSeNNNzor a răspuns:

Pai eu intru la un counter strike 1.6 sau sun pe cineva sa iesim cu sania sau sa vina pe la mine sa jucam carti sau pierd timpu pe facebook. tongue