| MunteanDiana26 a întrebat:

Stiti cum se sparge o adresa de facebook?
Dau funda daca este bun raspunsul! :*

6 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Cu greu

| aly1alyca a răspuns:

Nu-ti e rusine?

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Inconstientilor...nu puteti sparge o adresa de facebook
de ce?
deoarece trebuie sa le slabesti site-ul ca sa poti asta
cum slabesti servarul?
Floatându-l, adica sa-l supraincarci cu mii de anonimi, dar pentru facebook atacul trebuie trimis de multe persoane(adica nu doar de 100) si si...si ce tot iti spun?
Invata totul despre hacking in 4-5 ani, fa-ti o grupa de o mie de oameni si influenteaza altii zece mii si gata totul o sa vina de la sine...

| AlexAtanasiu a răspuns:

Foarte simplu si ilegal asa ca daca zic risc mai bine te abtii

| Cristiiiiiiiiiiii a răspuns:

Foarte greu o spargi trebuie sa cauti la programe o viata pana sa gasestiwinking

| dia55_7706 a răspuns:

Este un program..nu stiu cum se mai numeste si la programu ala trebuie sa scrii doar email si dai pe program si iti apare un ciocan mare si cu ciocanu dai pe parolo si iti apare big grin