| YellowRose a întrebat:

Stiti daca se poate sa pun 2 melodii pe fundal (intr-un film facut pe picasa ) Si daca DA, cum? Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Poti folosii Movie Maker, daca ai windows xp, e direct instalat, si e foarte usor de folosit, te poti uita la tutoriale pe youtube.
Daca nu, descarca Camtasia Studio 7, e asemanator cu Movie Maker, si la fel, cauti tutoriale pe youtube.

| YellowRose explică (pentru MenInShadow):

Costa acel program? Adica costa sa-l descarc si sa intru pe el?

| MenInShadow a răspuns (pentru YellowRose):

Movie maker e gratis.
Camtasia, il poti gasi si full pe net, daca nu, il ai gratis timp de 30 de zile.

| YellowRose explică (pentru MenInShadow):

Multu' happy