| MariaMaryy a întrebat:

Stiti un joc gen Euro Truck Simulator? Adica sa ai misiuni, sa poti alege unde sa mergi, dar cu masini mici. Dau funda pentru primul raspuns cu un joc misto.

2 răspunsuri:
| mrxmihaix a răspuns:

Vrei cu tiruri?

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 mai are si camioane mici. Alte jocuri cu masini mici nu stiu. Dar iti pot da exemple de alte jocuri in genul lui Euro Truck Simulator.
Pe langa 18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2, mai sunt si Rig`n`Roll, Trucks & Trailers, 18 Wheels of Steel Haulin,