| SweetChildOAxls a întrebat:

TPU! stiu ca intrebarea mea suna destul de prostesc... dar ce ar trebui mai exact sa fac atunci cand un baiat ma lasa sa intru prima intr-o incapere etc? este o situatie in care ar trebui sa spun "multumesc"? big grin

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

In general fata are prioritate, cu exceptia locurilor gen carciuma, club, unde baiatul trebuie sa intre primul. Cand un baiat respecta conventia asta, nu ai de ce sa ii multumesti pentru ceva ce era normal sa faca...adica sa fie politicos.

| Seducatorul a răspuns:

Mai bine ii dai o tigaie in caplaughingGlumeam si eu!

Ii zici mersi sau ii zambesti!

| SweetChildOAxls explică (pentru Seducatorul):

Dry Cooker? smug

| Seducatorul a răspuns (pentru SweetChildOAxls):

Merge si cu Delimano Ceramica happy

| AAndriesh a răspuns:

E un semn de cultura, nu se spune multumesc, mersi se spune

| AAndriesh a răspuns:

E un semn de educatie, arata-i ca esti si tu educata spunind mersi.