| patriciabianca39 a întrebat:

Stiu ca intrebarea urmatoare poate fi cam aiurea dar totusi am sa o pun:Ce as putea sa filmez cu camera video?

Răspuns Câştigător
| mazzudance a răspuns:

Depinde ce te pasioneaza pe tine(poate iti place natura sau poate iti plac masinile desi nu prea cred)filemzi si tu ce te impresioneazakiss! momente amuzante cu prietenii... orice de care vrei sa-ti reamintesti

2 răspunsuri:
| Zulu a răspuns:

Ai putea sa filmezi diferite intamplari banale, monotone apoi sa te tai si sa le asezi in alta ordine asa fel incat sa iasa ceva neobisnuit si interesant.Bafta!

| StrangerInHaven a răspuns:

Salut,ai putea filma pe cineva si sa modifici pron after effect (un program defacut efecte predum laser, flacari si multe altele

e in limba engleza dar te descurci daca faci ce face el.
sau link > http://www.youtube.com/watch?v=x9tc48FR9Tw