| anonim_4396 a întrebat:

stiu ca suna patetic, dar puteti sa imi dati si mie like-uri la pozele mele? :D https://www.facebook.com/arteni.oana?ref=tn_tnmn. Daca aveti de gand sa ziceti ceva rau, ei bine, nu va mai obositi degetele sa tastati. :) Va multumesc.

4 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Ce importanta au acele like-uri?

| Infinity098 a răspuns (pentru Xenya):

Nu au nici o legatura cu vreun concurs, dar e vorba de demnitatea mea. Am colege care au 600 de likeuri la poze, iar eu abia daca fac 50 straight face.

| Xenya a răspuns (pentru Infinity098):

Nu se cheama demnitate ci orgoliu.In viata sunt cu totul alte lucruri importante nu "numarul de lik-uri la poze". Gandeste-te la asta!
O zi buna!

| Infinity098 a răspuns (pentru Xenya):

O zi buna si tie!