| BellaVampire a întrebat:

TPU! happy
Stiu cum sa fac un print screen, dar nu vreau la tot ecranul.
Adica doar la o parte (cum ar fi la Facebook, doar la mesaje).
FUNDA

7 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Poti face o poza intregului ecran si o poti edita cu un program(i.g. Paint)sa se vada doar o parte din ea.

| BiaaMikaleson a răspuns:

Pai,dai pe Start, acolo..Stii tu, unde dai sa inchizi calculatorul/laptopul.laughing
Apoi scrii,, instrument de decupare"(daca il ai in romana).Si ar trebui sa fie acolo.Cred ca la restul te descurci thinking happy

| alexs99 a răspuns:

Faci printscreen la tot ecranul, te duci la galerie, intri in captura respective si o tai, editand-o dupa cum vrei tu.
O seara buna.

| BellaVampire explică:

Am incercat pe Pickmonkey, dar nu merge decupata.
Voi incerca si pe alte site-uri!

| iZberg a răspuns:

Nu poti sa faci asa doar daca descizi imaginea in paint si dai pe select ( ai dreptunghiul ala intrerupt) selectezi parte pe care o vrei si o salvezi altundeva si gataa! succes

| gigro1998 a răspuns:

Poti sa faci print screen-ul si dupa sa decupezi imaginea.

| Josephe_Aso_1994 a răspuns:

Faci pe tot ecranul si o faci cat vrei si cum vrei de mica ...in paint happy