| GabyGabbryella a întrebat:

Buna TPU... Sunt in clasa a IX-a si vreau sa fac facultatea de farmacie, dar nu m-am hotarat inca unde sa merg, ori in Timisoara ori in Bucuresti.Stiu ca este devreme dar deodata ce o sa ma hotarasc unde o sa fac facultatea o sa incerc sa aflu cat mai multe informatii si mi-ar placea sa nu imi spuneti ca mai e mult pana atunci si sa nu ma mai gandesc sau alte chestii de genul asta. Vreau sa mentionez ca m-am nascut in Timisoara dar nu locuiesc acolo si am nici o cunostiinta, in schimb in Bucuresti locuieste moasa mea cu care ma inteleg foarte bine, dar asta nu prea conteaza pentru ca oricum eu o sa stau intr-un apartament cu o prietena, dar acesta este motivul pentru care nu pot sa ma hotarasc. Astept parerile voastre si va multumesc!

2 răspunsuri:
| Fuzzyuzzy a răspuns:

China.

| SasNetRomania a răspuns:

Intreaba-ne inainte cu 6 luni, adica a12a semestrul 2! mai ai de mancat pana atunci