| Fiction a întrebat:

Sunt in clasa a sasea.Incepand cu anul viitor, copii vor face clasa a noua la gimnaziu.Eu voi face clasa a noua la gimnaziu ori doar cei care intra anul viitor in clasa I?

4 răspunsuri:
| LoveBlind a răspuns:

Si eu sunt clasa a saseatongue Nu, nu vei face cls a 9 la gimnaziu din a 9 incepi liceul ...vei face pana in a opta gimnaziulwinkingtongue

| ioanahd1 a răspuns:

Cei care sunt pe I a II-a a III-a si a IV-a vor face clasa a noua la gimnaziu:d su o sa o faci la liceu

| radudavid63 a răspuns:

Sti ca cei de a sasea vor da examen de admintere ca se va schimba? Ada ca ma indoiesc ca asta va ramane! big grin

| FunnyLove a răspuns:

Nu.Doar cei care intra anul asta in toamna in clasa a V-a.